KONST / Litografier / Färglitografi 16087097
nr 1608 7097
Claes Folcker
(1940-2019), Sverige
Signerad, numrerad 37/250. Färglitografi, bildmått: 47x81cm, yttermått inklusive ram: 58x89cm
Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940, död 2019.
Utrop:
500 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:15:49
Claes Folcker
Läs mer om Claes Folcker